Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Çalışanlara Kaliteli Hizmet Eğitimi…

02 Şubat 2012 Perşembe, 09:35
Çalışanlara Kaliteli Hizmet Eğitimi…

Açılmasının üzerinden henüz kısa bir süre geçen Primemall Antakya hizmet kalitesini arttırmak için mağaza çalışanlarına kendi alanında profesyonel bir danışmanlık firması olan ızgören Akademi’nin eğitim programı ile devam ediyor.
 
 
Uygulamalı, interaktif içeriği ve uzman eğitmenlerin sunum tarzıyla, katılımcıların dikkatini sürekli canlı tutan bir çizgide olan eğitim programı eğlenceli içeriği ile de dikkat çekiyor.  çalışanlara, haftada 2 kez olmak üzere Mart ayına kadar Liderlik, Satışın şifreleri, Etkin ınsan Kaynakları Yönetimi, ışe ısteyerek Gelme, Motivasyon, Avucunuzdaki Kelebek, Dikkat Vücudunuz Konuşuyor, Beden Dili ve At şu Adımı başlıkları altında verilen eğitimlerin devam edeceği bildirildi.
 
 
 
 
Ayrıca programın son günü verilecek At şu Adımı adlı eğitim, önemli projelerde listedeki ilk isimlerden biri olmayı başaran, iş kalitesi oluşturabilmek adına vermiş olduğu eğitimler sayesinde önemli noktalara imza atan ve alanında en iyiler arasında yer almayı başarabilmiş olan A. şerif ızgören tarafından verilecek.
 
 
Prime Mall Antakya’da hazırlanmış olan bu program için tüm kuruluşlar AVM yönetimini arayıp şirket adı ve katılımcı isimlerini yazdırarak eğitime katılabilecekler. Ve en az 3 eğitim almış olan katılımcılara sertifika verilecek. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz