Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Büyük Birlik Partisini Ziyaret Etti

19 Eylül 2012 Çarşamba, 20:55
Büyük Birlik Partisini Ziyaret Etti

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Büyük Birlik Partisi ıl Başkanlığı’na nezaket ziyaretinde bulunarak yeni oluşan il yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette ayrıca Başkan Vekili Serdar Güven, Belediye Meclis üyeleri Mehmet Akgül ve Ayşe özgürsoy yer aldı.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Ziyarette BBP ıl Başkan Nevin Zeytineli, ılçe Başkanı Reşit Arıcıoğulları, Alperen Ocakları Derneği ıl Başkanı Fatih Ayan ve parti teşkilatı üyeleri hazır bulundu.
 
 
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ziyarette yaptığı açıklamada; “Büyük Birlik Partisi ıl Başkanlığı’na nezaket ziyaretinde bulunarak yeni oluşan il yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerimizi iletmek üzere buradayız. Buraya belediye başkanı olarak değil, bir dost, bir kardeş olarak geldik. Bu vesileyle rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun ruhu şad olsun diyorum. Görev süremiz boyunca memleketimize hizmet adına, tüm kurum, kuruluş, dernek ve sivil toplum kuruluşlarıyla elbirliğiyle hareket etmeye özen gösterdik. 
 
 
 
Belediye Başkanlarımızla ve muhtarlarımızla devam eden birlik, beraberlik ve dayanışma ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Gün birlik ve beraberlik, dayanışma günüdür. şehrimizde ve bölgemizde yaşanan prokovatif davranışlara asla müsaade etmemeliyiz. Sakinliğimizi ve sukünetimizi korumalıyız. Bizim insanımız akıllıdır, zekidir, sayduyuludur. 
 
 
 
özellikle gençlerimizin yapılan bu provokasyonlara alet olmayacağına inancımız tamdır. Bugüne kadar hep birlikte başardık, bundan sonra da yine hep beraber başaracağız. Hatay halkı için en büyük kazanç budur. Hatayımızın birlik beraberliğine katkı sağlayan tüm dinamiklerimize, siyasi partilerimize, muhtarlarımıza ve sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.  
 
 
 
BBP ıl Başkanı Nevin Zeytineli ziyarette yaptığı açıklamada, Suriye’de yaşanan sıkıntıların kendilerini derinden üzdüğünü, Hatay’ın mozaiğini bozmaya çalışanlara gerek parti teşkilatı ve gerekse bu coğrafyada yaşayan insanlar olarak üzerlerine düşen sorumluğu yerine getirme adına bilinçli ve sağduyulu hareket ettiklerini, camialarını yaşanan olaylardan dolayı doğru bilgilendirdiklerini ifade etti.  
 
 
 
Zeytineli Büyük Birlik Partisi teşkilatının Hatay’ın huzur, barış ve refah ortamına katkı sağlamak, varolan birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamını bozmaya çalışanlara karşı tek vücut hareket ettiğini ve üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmekte olduğunu belirtti. Hatay’ı karıştırmak isteyenlere de seslenen Zeytineli “ Malum  güçler ve küresel diktatörlere de şunu söylüyoruz. Biz yüzyıllardır bu topraklarda kardeşçe yaşadık. Bu kardeşliğin bozulmaması adına elimizden geleni yapmaktayız, yapacağız. Her koşulda kendimizi siper edeceğiz.” dedi.
 
 
 
Zeytineli; Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ve beraberindeki heyetin Büyük Birlik Partisi teşkilatına nazik ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve teşekkür etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz