Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Bu Ülkede Adalet Yok…

18 Şubat 2014 Salı, 09:51
Bu Ülkede Adalet Yok…

Ali İsmail Korkmaz’ın annesi Emel Korkmaz ıstanbul Gezi Parkı’nı ziyaret etti ardından Kadıköy’de Fenerbahçe maçını izledi.

Canlı yayında Ali ısmail Korkmaz’ı anlatan Emel Korkmaz, ‘Ben Ali ısmail Korkmaz’ın annesi olduğum için gurur duyuyorum. Duruşmada kalkıp bizim de çocuklarımız var diyorlar. Siz artık bir katil olarak çocuklarınızın babasısınız. Artık bu torunlarınıza kadar gidecek. Mahkemede o katillerin önüne polis koydular ve zannetilerki ben o polislere saldıracağım. Hayır, Aliş’imi tertemiz ellerimle büyüttüm. Bu tertemiz ellerimi kirletmeyeceğim’ dedi.

Emel Korkmaz “Oğlumun katilleri mahkemede utanmadan ‘çocuğum var’ dediler. O çocukların yüzüne nasıl bakacaklar?
Bu ülkede adalet olsaydı bu görüntüleri silenlere bile ceza verilirdi! Eskişehir Valisi 38 gün bir şey söylemedi. Ali’şimin tamda öldüğü gün çıkıp açıklama yaptı;”arkadaşları dövmüştür. Marştan bile korkuyorlar, marşın yayınlanmasına izin vermiyorlar bu nasıl bir adalettir.

Benim esim 28 yıl Arabistan’da çalıştı neden daha iyi yetiştirebilelim diye.. Ben oğlumu katillere kurban olsun diye büyütmedim” diye konuştu.
Emel Krokmaz’ın oğlu Ali ısmail Korkmaz’ı anlattığı o anlarda Cüneyt özdemir’in gözleri doldu. Canlı yayında acılar anlatıldıkça zaman durdu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz