Son Dakika
18 Ocak 2018 Perşembe

Bu Seçim Geleceğe Atacağımız ımzadır…

14 Mart 2009 Cumartesi, 09:36
Bu Seçim Geleceğe Atacağımız ımzadır…

Saadet Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Necmettin çalışkan, Orhanlı Sosyal Yardımlaşma Derneğini ziyaret ederek, dernek yöneticileri ve mahalle sakinleri ile bir süre sohbet etti ve “Belediyecilik bizim işimiz. Antakya hak ettiği yere ancak bizimle ulaşır” dedi. Başkan Yılmaz Kirkizoğlu ve mahalle sakinlerine projelerini anlattılar ve düşüncelerini dile getirdiler.
 
çalışkan burada yaptığı konuşmada, birilerinin milleti sağ sol diyerek kışkırttığını dile getirerek, “Aralarında hizmet farkı yok. ıkisi de sıfır. Seçim işsizliğe, sefalete, ekonomik çöküşe, sosyal patlamalara verilecek bir cevaptır. ıktidar oy istiyor, hizmet ettiği için değil, sol gelmesin diye. Böyle şey olur mu? Kışkırtıcılık memlekete zarar verir. Bu bayat numaradır. Halk belediyeyi beş yıl önce Yeloğlu’na değil, Ak Partiye teslim etti.
 
Bugün başarısızlık varsa, ki vardır, bu AKP’nin ödemesi gereken bir bedeldir.  Diğerleri denenmiş, başarısızlıkları tescillenmiş. Hangi hizmetleri var da, ne yüzle oy istiyorlar. Bugün artık denenmemişi denemin zamanı gelmiştir. Sıra Saadettedir. Oyumuzu falan gelmesin diye değil, layık olan hizmet edecek; dürüst kadrolara, kapısını çalıp rahat görüşebileceğiniz kimselere verin” dedi.
 
Seçimin genel başkanları Prof Dr Numan Kurtulmuş için de bir sınav niteliğinde olduğunu söyleyen çalışkan, “Umuyorum ki halkımız her yeni lidere tanıdığı krediyi genel başkanımız Sayın Numan Kurtulmuş’a da tanıyacaktır” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz