Bu Kent Yalanla Yönetilmez…

22 Ocak 2014 Çarşamba, 10:01
Bu Kent Yalanla Yönetilmez…

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay Büyükşehir Belediyesi bütçesinin partiye göre değil nüfusa göre belirleneceği uyarısını yineleyerek ‘Biz seçilemezsek Hatay’a yatırım gelmez’ diyerek halkı tehdit edenlere inanılmaması gerektiğini söyledi.

Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden ve gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılanan Doç. Dr. Lütfü Savaş, Altınözü ilçesindeydi.
CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Lütfü Savaş:“Görev sürem boyunca Hatay’ın tüm renklerini kucaklamaya çalıştım. Bundan sonra da böyle devam edeceğim. Hatay’ın sözüyle özü aynı olan bir başkana ihtiyaç var. 30 Mart’ta zaferi beraber kazanacağız”
Huzurun sağlanması, birlik ve beraberliğimizin pekişmesi için çalışıyoruz. Bugüne kadar 2 bin 500 toplantı yaptık. Hatay’ın sorunlarına çözüm aradık. şehrimize öncelikle huzur ve hizmet getirmek için çalıştık. Antakya’ya gittiğinizde değişimi fark ettiniz. şimdi bu değişimi Hatay’a yaymak istiyoruz”dedi.

Seçim yarışını hangi parti kazanırsa kazansın belediye bütçesinin değişmeyeceğini açıklayan Savaş: “Belediyelere nüfus sayısı ve gelişmişlik oranına göre bütçe verilir. Fakat belediyecilikten anlamayanlar ya da umutlarını seçim yalanlarına bağlayanlar ‘Biz seçilemezsek Hatay’a yatırım gelmez’ diyerek sizleri tehdit ediyor. Bunlara inanmayın” açıklamasında bulundu.

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Lütfü Savaş’a Altınözü ilçesindeki gezisine CHP Milletvekili Hasan Akgöl, CHP Altınözü ılçe Başkanı Hamit ısaoğulları, Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet çaparali, CHP Altınözü Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fansa ile çok sayıda köy muhtarları eşlik etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz