Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Borsa’dan Kılıçdaroğlu’na ziyaret…

04 Aralık 2012 Salı, 13:25
Borsa’dan Kılıçdaroğlu’na ziyaret…

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) heyetinin, Genel Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında Cumhuriyet Halk Partis(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ nu ziyaret ettikleri bildirildi.

Ziyarette yer alan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu üyesi  ve Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ dan sonra, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ nu da ziyaret ettiklerini kamuoyuna duyurdu.

Antakya Ticaret Borsası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Ali Kuseyri, TOBB heyeti olarak Doğu Anadolu Borsa ve Oda Başkanlarıyla 30 Kasım günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ nu CHP Genel Merkezi’ ndeki makamında ziyaret ettikleri bilgisini verirdi. Başkan Mehmet Ali Kuseyri;  ziyarette Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde yaşanan sorunlar ve gelişmelerin sohbet edildiğini ifade etti.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğündeki Doğu Anadolu bölgesindeki illerin Ticaret ve Sanayi Odaları Başkanları ile Ticaret Borsa Başkanlarından oluşan TOBB Heyeti geçtiğimiz hafta CHP Genel Merkezi’ ni ziyaret etti. Hafta başında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ la görüşen TOBB heyeti, hafta sonunda da ana muhalefet partisi CHP’ nin genel başkanını, genel merkezde ziyaret etti.

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Heyeti’ nin CHP ziyaretine katılanlar arasında yönetim kurulu üyesi olan ATB başkanı Mehmet Ali Kuseyri de bulunuyor.

TOBB heyetinin Cuma günü gerçekleşen CHP ziyaretinde, Doğu ve Güneydoğu Bölgelerinde yaşanan sorunlar ve gelişmelerle ilgili CHP lideri Kemal Kılıdaroğlu’ na bilgiler ve sorunlar aktarıldığı, sorunlara çözüm önerileri sunulduğu öğrenildi.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz