Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Blackberry Genel Müdürü Antakya da…

24 Mart 2012 Cumartesi, 08:50
Blackberry Genel Müdürü Antakya da…

BlackBerry Türkiye Genel Müdürü Alexandra ZAGURY, BlackBerry’nin Türkiye pazarını görmek üzere bazı etkin şehirlerde incelemelerde bulunuyor. Bu anlamda önemli bir pazara sahip olan Hatay’a gelen BlackBerry Genel Müdürü ZAGURY, Hatay’da iletişim konusunda 1 numara olan Erten Elektronik Turkcell ıletişim Merkezi’ni ziyaret etti.
 
 
Erten Elektronik Turkcell ıletişim Merkezi Sahibi Mehmet çetindağ ve ekibini ziyaret eden BlackBerry Türkiye Genel Müdürü Alexandra ZAGURY, BlackBerry pazarı hakkında bilgiler aldı.Markaya yatırım yapmayı önemsediklerini dile getiren Mehmet çetindağ, BlackBerry’i öncelikle kendilerinin severek ve büyük verim alarak kullandıklarına dikkat çekti.
 
 
çetindağ, BlackBerry’nin Antakya Hatay bölgesinde ciddi oranda ilgi gördüğünü ve yeni tanıtım çalışmaları ile yeni modellerinde ilgi odağı olacağına ve satışlarda büyük bir patlama yaşanacağına dikkat çekti.
 
 
BlackBerry Türkiye Genel Müdürü Alexandra ZAGURY, Antakya bölgesinden çok memnun olduklarını dile getirerek, “Antakya, ıskenderun ve G.Antep bölgelerinde ciddi ve önemli bir Pazarımız var. Bu bölgeleri önemsiyoruz. çünkü bu bölgelerde ürünlerimiz müşteri kitlesine doğru bir şekilde ulaşıyor. Kısa zamanda bu bölgede yapacağımız tanıtım ve reklam çalışmaları ile pazarımızı daha fazla arttıracağımıza inanıyorum. Erten Elektronik – Turkcell ıletişim Merkezi’nde BlackBerry telefon modellerimizin geniş bir şekilde yer alması ve satışa sunulması bizleri memnu etti. Teşekkür ederiz” dedi.
 
 
 
Prime Mall Antakya içinde faaliyet gösteren Erten Elektronik Turkcell ıletişim Merkezi’nde gerçekleşen ziyarete, RIM Türkiye Pazarlama Müdürü Arzu Vatansever, Satış Müdürü Barış Tonguç, Turkcell Satış Yönetimi – Perakende Yönetimi Satış Yöneticisi Kağan özlü’de katıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz