Birlikten Kuvvet Doğar…

18 Şubat 2014 Salı, 10:52
Birlikten Kuvvet Doğar…

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş ile Antakya Belediye Başkanı Hasan Ramiz Parlar, Antakya köylerinde adeta gövde gösterisi yaptılar.

Hafta sonunda, Günyazı, Doğanköy, Narlıca köylerinde seçim çalışmalarını sürdüren Savaş ve Parlar’a gezilerinde, CHP Hatay Milletvekilleri Hasan Akgöl, Mehmet Ali Ediboğlu, CHP Hatay ıl Başkanı Servet Mullaoğlu ve CHP Hatay Merkez ılçe Başkanı Mevlüt Yeşildağ eşlik ettiler.
Başkan Savaş ile Antakya Belediye Başkan adayı Parlar, Günyazı köyünde çok kalabalık bir kitle tarafından karşılandılar.

Günyazı köyü sakinleri, Lütfü Savaş ile Hasan Ramiz Parlar’a destek vereceklerini belirtirken, Lütfü Savaş yaptı ğı konuşmasında, 30 Mart’ın Hatay’ın hem kuruluş hem de kurtuluş tarihi olacağını ve bu noktada herkese yerine getirilmesi gereken önemli görevler düştüğünü kaydetti.
Lütfü Savaş Hatay’ı karış karış gezerek tüm sorunlara çözüm getirecek master planlarını hayata geçirmek için 30 Mart tarihini sabırsızlıkla beklediklerini ifade etti.

Günyazı’nın ardından Doğanköy’e geçen Lütfü Savaş ile Hasan Ramiz Parlar, köy meydanını dolduran yüzlerce vatandaş tarafından karşılandılar.
Antakya’daki köy mitinglerine Kisecik Köyünde sürdüren Lütfü Savaş ile Hasan Ramiz Parlar, köylülrin sıcak ilgisiyle karşılandılar.
Toplanan vatandaşlara hitap eden Lütfü Savaş, 5 yıllık belediye Başkanlığı döneminde insanları ötekileştirmeden hizmet ettiğini, önümüzdeki yerel seçimlerde halkın da göstereceği teveccühle hizmetlerine Hatay’ın geneli için devam etmek istediğini söyledi.

Son olarak Narlıca Beldesi’ne giden Lütfü Savaş ile Hasan Ramiz Parlar, birlikte hizmet götürme sözü verdiler.
Lütfü Savaş konuşmasında, Antakya’daki hizmetleri referans göstererek, Narlıca’yı ileriye taşımak için ellerindeki 30 Mart kozunu iyi kullanmaları gerektiğini ve CHP belediyeciliği ile daha refah ve huzurlu günlerin kendilerini beklediğini sözlerine ekledi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz