Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Birlik Ve Beraberlik Mesajı…

20 Şubat 2012 Pazartesi, 09:16
Birlik Ve Beraberlik Mesajı…

CHP Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz günlerde ataması yapılan CHP Hatay ıl Başkanı Ertuğrul Gün ile Antakya Merkez ılçe Yönetim Kurulu üyeleri parti binasında basın toplantısı düzenleyerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.
 
 
 
 
 
CHP ıl Başkanı Ertuğrul Gün, partideki kırgınlıkların geride kaldığını, bundan sonra birbirlerine kenetlenerek CHP’yi iktidara taşımak çalışılması gerektiğini kaydetti. Zorlu bir görevi devraldıklarını ve kendilerine verilen sorumluluğu yerine getirme durumunda olduğunu ifade eden Gün, ”Bugünden itibaren artık sevgi tohumları ekmeli ve birbirimizi kucaklamalıyız” dedi.
 
 
 
 
 
CHP Antakya Merkez ılçe Başkanı ıbrahim Yaman da, CHP üyelerinin iktidarı özlediğini söyledi. Kendisine verilen görevi, yapılacak olan ilçe kongresine kadar sürdüreceğini ve kongrede aday olmayacağının altını çizen Yaman, ”Elbette ki, verilen bir görevden kaçamazdım. Bugünden sonra tüm partililerin desteğine ihtiyacımız var. Süreç işlerken kırılan, üzülen olabilir. Biz bu sayıyı minimuma indirmek için elimizden geleni yapacağız. Hemen altını çizmeliyim ki, ben CHP Antakya Merkez ılçe Başkanlığına aday değilim” diye konuştu. AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz