Son Dakika
18 Eylül 2018 Salı

Bir Annenin Feryadı…

01 Temmuz 2011 Cuma, 10:57
Bir Annenin Feryadı…

Samandağ Koyunoğlu beldesinde beyin tümörü hastası olan ılköğretim 5. sınıf öğrencisi, tedavisini sürdürmesini sağlayacak parayı temin edebilmek için yetkililerden ve hayırsever işadamlarından yardım bekliyor.
 
 
 
Koyunoğlu ılköğretim Okulu 5. sınıf öğrencisi Yasir Uğurel  3 yıl önce doktorlar tarafından tespit edilen beyin tümörü hastalığı nedeniyle vücudunun  bir kısmı felç oldu.  Yaklaşık 3 yıldır doktorlar tarafından tedavi edilen ve en son Ankara Numune Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi gören tümör hastası Yasir Uğurel için doktorlar bünyesi zayıf olduğu gerekçesiyle 17 yaşından sonra ancak ameliyat edilebileceğini söylediler.
 
 
Acılı anne Zeynep Atahan Uğurel  “çocuğumun hastalığının tedavisi var. Ancak maddi durumumuz el vermediği için hastaneye bile götüremiyoruz. Devletimizden ve hayırsever iş adamlarımızdan yardım bekliyoruz. Oğlumu kurtarın. çok zor durumdayım.” Dedi.
 
 
 
Oğlum haricinde eşinin de Akciğer hastası olduğunu belirten Uğurel; “Eşime aldığım ilaçlar çok pahalı, her 3 ayda 400 TL ilaç parası gerekiyor. Eşim çalışacak durumda değil.  Ben eşime ve 3 çocuğuma bakıyorum. Aylık 350 TL’ye çalışıyorum.
 
 
 
Durumumuz çok kötü. Hem eşim, tümör hastası olan çocuğum hem de çocuklarımı okutabilmek için devletimizden ve hayırsever vatandaşlardan yardım eli bekliyorum”. Dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz