Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Beşiktaş Balosunda Eğlenceli Saatler…

03 Nisan 2012 Salı, 08:48
Beşiktaş Balosunda Eğlenceli Saatler…

Hatay Beşiktaşlılar Derneği tarafından Ottoman Palace Otel’de düzenlenen “Beşiktaş balosu”na katılan konuklar eğlenceli saatler geçirdiler
 
 
Gecenin açılış konuşmasında, Beşiktaşlı olmanın bir ayrıcalık olduğunu ifade eden Hatay Beşiktaşlılar Derneği Kurucu ve Onursal Başkanı Mehmet çetindağ, “Bu anlamlı baloda bir arada olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Gecemize katılan ve destek veren tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum. Bizlere bu güzel ortamı hazırlayan yeni yönetim kurulunda görev alan arkadaşları tebrik ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.
 
 
 
Beşiktaş’ın kalbinin attığı bu organizasyonda, Beşiktaş’a gönül verenler ve ünlü isimler ile bir arada olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını kaydeden Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Murat Akın da yaptığı konuşmada, “Hatay Beşiktaşlılar Derneği kendilerine yakışan işler yapmaya çalıştıklarını belirterek, “Bu anlamlı balomuzda sadece Beşiktaşlı değil, FB’li, GS’li dostlarımızı da yanımızda görmek çok güzel bir duygu. Gecemizden elde edilecek olan gelir ile ihtiyaç sahibi bir okula maddi manevi destek vereceğiz. Okulun baştan sona yenilenme çalışmasını gerçekleştirecek ve kulübümüzün adını vereceğiz. Ayrıca 9 yıldır faaliyette olan futbol okulumuzun ikinci ve hatta üçüncü halı sahalarda faaliyet göstermesi için çalışacağız. Sporcularımıza daha sağlıklı bir ortam yaratacağız” şeklinde konuştu.
 
 
Baloda, Beşiktaş’ın en iyi futbolcularının imzalamış olduğu formaların açık arttırmaya çıktığı gecede, Hatay Beşiktaşlılar Derneği’ne yeni katılan üyelere rozetleri takıldı
 
Okan Karacan’ın başarılı sunumu ile gerçekleşen gecede Pascal Nouma çeşitli gösteriler yaptı. Ebru Polat’ın sahne alarak sevilen şarkılarını seslendirdiği gece de tüm konuklar oyunlar oynayarak ve halay çekerek neşeli zaman geçirdiler ve eğlencenin doruğuna vardılar.
 
 
Baloya Hatay Vali Yardımcısı Kadim Doğan, ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, ıl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Başoğlu, Beşiktaş Kulübü kongre üyesi Serdar Adalı, Hatay Beşiktaşlılar Derneği Kurucu ve Onursal Başkanı Mehmet çetindağ, Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Murat Akın, Prime Mall Antakya Müdürü Onur Sapmaz ile çok sayıda seçkin davetli katıldı.
 
 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz