Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Bedi Sabuncu Türkiye Finallerinde…

26 Mart 2010 Cuma, 10:43
Bedi Sabuncu Türkiye Finallerinde…

Antalya’da yapılan Küçükler Danone Futbol Turnuvası gurup elemelerinde 1. olan Bedi Sabuncu ılköğretim Okulu Okul Futbol Takımı ıl Milli Eğitim Müdürü şenol Genç’i makamında ziyaret etti.
ıl Milli Eğitim Müdürü şenol Genç elde edilen başarıdan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek; “ ılimizi temsilen katıldığınız bu turnuvada başarılı olmanızdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Bedi Sabuncu ılköğretim Okulunun böylesine önemli bir başarı sağlaması beni ayrıca mutlu etmiştir. Bursa’da düzenlenecek Türkiye Finalleri müsabakalarında da başarılı olacağınıza inanıyorum. Bu tür başarılar sizin, diğer öğrencilerin hatta öğretmenlerinizin okulu sahiplenme duygusunu daha da arttıracaktır.
 Bu da okulunuzun eğitim öğretimde ve diğer sosyal faaliyetlerde başarısını artıracaktır. Başarınız bu açıdan da çok anlamlıdır. Antalya’da düzenlenen Grup birinciliğinde olduğu gibi bundan sonra da sizleri desteklemeye devam edeceğim. Bursa’da düzenlenecek Türkiye Finalleri müsabakalarında başarılar diliyorum” dedi.
Ziyaret esnasında sporcu öğrencilere, kendini yetiştirme ve geliştirmede düzenli bir okuma alışkanlığına sahip olmanın öneminden söz eden ıl Milli Eğitim Müdürü şenol Genç, konuk öğrencileri uğurlarken, yeniden başarılarının devamını diledi.
Ziyarete Hayırsever ışadamı Bedii Sabuncu, Okul Müdürü Mehmet Tümer öğretmenler ve başarılı sporcular katıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz