Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

BBP’de Acı Büyük…

28 Mart 2009 Cumartesi, 18:20
BBP’de Acı Büyük…

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve Arkadaşlarının Ebediyete ıntikalinin Kesinleşmesinin Ardından Parti önündeki Kalabalıkta Duygu Yüklü Dakikalar Yaşanıyor.
 
 
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarının ebediyete intikalinin kesinleşmesinin ardından parti önündeki kalabalıkta duygu yüklü dakikalar yaşanıyor. Ardı ardına Yazıcıoğlu’nun ruhuna gönderilen Yasin-i şerif’ler ve Kur’an-ı Kerim tilavetine parti önündeki kalabalık gözyaşları içinde el açtı. Duanın okunduğu esnada yakındaki camiden de sala seslerinin yükselmesi, güçlükle tutulan gözyaşlarının da sel olmasına yol açtı.
 
 
BBP Genel merkezi’nde Kur’an Kerim okunmaya devam ediliyor. Mişatpaşa caddesinden gelen kalabalık Ya Allah bismillah Allahü ekber diyerek tekbir getiriyor. Parti genel merkezi binasında ise Yazıcıoğlu ile birlikte Türk bayrağının etrafından pencerelerden bakan partililerin gözyaşı döktüğü görüldü.
 
 
Bu arada Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Köksal Toptan’ın Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi’ne gelmesi bekleniyor.
 
(CıHAN) 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz