Son Dakika
22 Eylül 2018 Cumartesi

BBP Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor…

10 Haziran 2011 Cuma, 09:34
BBP Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor…

BBP Hatay ıl ve Merkez ilçe teşkilatı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Seçime çok kısa bir zaman kalsa da çalmadık kapı bırakmayan BBP Yöneticileri bu seçim de çok iddialı olduklarını ve sürpriz parti olacaklarına inanıyorlar.Ballıöz ve Karbeyaz’a çıkarma yapan BBP yöneticileri burada halka Güvenlik-özgürlük-Refah Projesini başta olmak üzere tüm projelerini anlatıyorlar.
 
 
 
Ballıöz de halkla bir araya gelen  BBP Hatay Milletvekili Adayı Ahmet Gündüzalp bu mecliste Büyük Birlik Partisi’nin bulunması gerektiğini belirtti.Gündüzalp:”Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarının mecliste bulunmadığı her zaman da milletimiz sıkıntı yaşamıştır.Adı Muhalefet Partisi olan partiler de sözlü kavgalar ile uğraşmışlar buna dur diyememiştir.
 
 
 
BBP Her evin ikinci partisi olmuştur ama bu seçim de artık bu sevginin oya yansımasını ve her evden bir oy ile BBP’yi mecliste bulundurmamız gerekmektedir.Denenmemiş tek partiyiz mazimiz tertemiz liderimiz tertemiz kadrolarımız tertemiz Millete hizmet etme şuuru ile yola çıktık.Bu seçim çok önemli Millet olarak bir habur olayı ile karşı karşıya kaldık .
 
 
 
 
Bugün de eyalet sistemi tartışılır hale geldi . Bunlara dur demek için temiz bir gelecek için Sivil bir anayasa için Milletin Güvenlik özgürlük ve Refah içerisinde yaşabildiği bir Türkiye için oylarımızı Gül-Hilal’e Büyük Birlik Partisine atalım”dedi.Ziyarete BBP Merkez ilçe Başkanı Reşit Arıcıoğulları ve Yönetim Kurulu üyeleri de katıldıi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz