Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Baz istasyonları heryerde…

27 Ağustos 2009 Perşembe, 16:39
Baz istasyonları heryerde…

Antakya kelimenin tam anlamıyla baz istasyonları ile kuşatılmış durumda, Antakya’nın değişik yerlerinde kamufle edilerek kurulan baz istasyonları halkımızın tepkisini çekiyor.
 
 Tepkilerini dile getiren vatandaşlar bu konuda önlem alması gereken kurumların kendi binalarında baz istasyonlarına izin verdiğini söylediler.

 

 Başta Antakya belediye binası üzerinde kurulan ve fark edilmesin diye etrafı demir kafeslerle çevrili olan baz istasyonları olmak üzere, Uğur mumcu bulvarında saat içinde kurulmuş olan baz istasyonu, Atatürk Parkı tabelası içinde bulunan baz istasyonu, yeni otogar kavşağında saat içerisinde bulunan baz istasyonu, Orman ışletme Müdürlüğü kavşağındaki elektrik direği içerisindeki baz istasyonu, Belediye Makine ıkmal Müdürlüğü içerisinde kurulu olan baz istasyonu, mini çevre yolu üzerinde sosyal güvenlik kurumu il müdürlüğü karşısındaki cami minaresi üzerinde kurulu olan baz istasyonları mevcut.

 

Baz istasyonlarının çevreye yaymış oldukları radyasyon nedeniyle oldukça büyük zararlar vermektedir diyerek tepkilerini dile getiren vatandaşlar bu tehlikeye yetkililerin bir an önce çözüm bulmasını istiyoruz dediler.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz