Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Başkentte Hatay Günleri…

10 Mayıs 2012 Perşembe, 13:01
Başkentte Hatay Günleri…

30 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan “Başkentte Hatay Günleri”nin istişare toplantısı Antakya Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.
 
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
 
Ankara’da düzenlenecek olan “Başkentte Hatay Günleri” hazırlıklarını sürdüren Hatay Birlik Vakfı üyeleri, etkinlik öncesinde tanıtım ve istişare toplantında buluştu. 
 
 
 
 
Açılış konuşmasını yapan Hatay Birlik Vakfı Başkanı ıhsan Aydeğer, Ankara’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek bu konuda her türlü öneriye açık olduğunu dile getirdi. Aydeğer, fuar süresince ve sonrasında yapacakları etkinlikler ve çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra, ıl Kültür Müdür Yardımcısı Ali Türetken’e sözü bıraktı. 
 
 
 
 
Gerçekleştirilecek olan organizasyonun Hatay’ın tanıtımına büyük bir katkı sağladığını vurgulayan Türetken, Hatay Valiliği olarak fuarla ilgili verdikleri destek ve çalışmalardan bahsetti. 
 
 
 
 
Toplantının bir diğer konuşmacısı Başkentte Hatay Günleri Hatay Koordinatörü Hatay Life Dergisi ımtiyaz sahibi ısmail Hakkı Ağlar Hatay’da yaptığı çalışmalardan bahsetti. ılk olarak stant satışlarının çok hızlı ve güzel bir şekilde sonuçlandığını dile getiren Ağlar, fuar organizasyonun yemek bölümünde giyilecek üniformalardan, katılımcılara konaklama ve nakliyat ile ilgili çalışmalardan söz etti.
 
 
 
  
Hatay Birlik Vakfı Başkanı ıhsan Aydeğer, toplantıda Antakya Belediye Başkan Vekili Aytaç Kınay’a onur plaketi verirken Kınay, Hatay’ın tanıtımında büyük görev üstlenen ıhsan Aydeğer’e teşekkür etti. 
 
 
 
 
TOBB Yönetim Kurulu üyesi ve Antakya Ticaret Borsa Başkanı Mehmet Ali Kuseyri’ye de onur plaketi vererek katılımcıların istek ve önerilerini dinledi.
 
 
 
 
Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşen etkinliğe Belediye Başkan Vekili Aytaç Kınay, Hatay Birlik Vakfı Başkanı ıhsan Aydeğer, ıl Kültür ve Turizm şube Müdürü Ali Türetken, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet çinçin, Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Kuseyri, ıl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen, Belediye Başkan Yardımcısı Halil ıbrajhim Yelkaya, kurum, kuruluş ve esnaf temsilcileri katılım gösterdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz