Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Başkanın Korktuğu Başına Geldi…

17 Nisan 2009 Cuma, 09:48
Başkanın Korktuğu Başına Geldi…

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın korktuğu başına geldi. Hatay Genç ışadamları Derneği (HAGıAD)’ın Hatay Havaalanı çevresinde başlattığı ağaçlandırma çalışmaları öncesi yaptığı esprisi gerçek oldu.
 
Savaş, çamur olan bölgeye girmeden önce, 2001 yılında Antakya’da yaşanan sel felaketinde sarı çizmeleri ve yağmurluğu ile dikkat çeken dönemin Antakya Belediye Başkanı ve aynı zamanda Mart ayında yapılan yerel seçimlerde rakibi olan ıris şentürk’ü kastederek, kendisine uzatılan sarı çizmeleri giyerken, “Bu sarı çizmeyi daha önce giyenle kaderimiz aynı olur mu acaba” dedi.
 
Ertesi gün Antakya’da sel oldu. Selde çizme giymedi Ağaçlandırma çalışmalarına katılanlar tarafından Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın, ıris şentürk’e yaptığı bu gönderme gülümseme ile karşılanırken, akşam saatlerinde başlayan ve yoğun bir şekilde sabaha kadar devam eden yağış Antakya’da sele neden oldu.
 
Korktuğu başına gelen Başkan Savaş, ekipleri tarafından yapılan çalışmaları yerinde incelerken, 2001 yılında dönemin Antakya Belediye Başkanı ıris şentürk’ün giydiği sarı yağmurluğun aynısını giyerken, çizme giymediği gözlendi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz