Hatay, Antakya, Defne, Samandağ, Arsuz Radyosu Dinle

Başkan Yılmaz Ankara’yı Ziyaret Etti…

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, bakanlıklar nezdinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek ve hizmetler hakkında istişarelerde bulunmak üzere Ankara’ya gitti.

Ziyarete AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Hacı Bayram Türkoğlu, Sabahat Özgürsoy Çelik, AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal, Kadın Kolları İl Başkanı Zehra Eren ve Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa Alkaya ile birlikte Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz katıldı.

Ankara’daki ziyarette ilk olarak Kültür ve Turizm Bakanı Bakanı Mehmet Ersoy ile bir araya gelinerek istişarelerde bulunuldu. Bakan Ersoy, Hatay’a Antakya’ya yapılacak yatırımları çok önemsediğini, bu konudaki hassasiyet ve desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Heyet daha sonra Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut Bey’i ziyaret etti. Gerçekleşen görüşmelerde Antakya kentsel dönüşüm ihalesi ve devam eden millet bahçesi projesi ile ilgili istişarelerde bulunuldu. Karşılıklı hoş sohbet şeklinde geçen ziyaretlerde heyet günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.