Başkan Yaman; STK’lara bir dizi ziyarette bulundu…

05 Aralık 2015 Cumartesi, 20:17

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; Sivil Toplum Kuruluşlarına nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Özel kalem Müdürü Selahattin Künefeci’nin de eşlik ettiği ziyaretler oldukça verimli geçti.

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman bir takım istişarelerde bulunmak amacıyla bu hafta içerisinde Antakya Ticaret Borsası Başkanı M. Ali Kuseyri, Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz ile Antakya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sabit Teksöz’ü makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerinin ilkini Antakya Ticaret Borsasına gerçekleştiren Başkan Yaman, Antakya Ticaret Borsası Başkanı M. Ali Kuseyri tarafından karşılandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Borsa Başkanı Kuseyri, Defne Belediye Başkanı Yaman’a teşekkürlerini iletti.

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; “Şehrimize, ülkemize ve bölgemize ekonomik değer ve katkılarda bulunan, sürekli iyileşmeyi amaç edinmiş kurumlarla fikir alış verişinde bulunmak bizim için oldukça önemlidir. Her zaman Başkan Kuseyri’ nin başarılı çalışmalarına şahit olduk. Kendisinin bundan sonraki süreçte de iş dünyasına ışık tutacağına inanıyorum.” dedi.

 

Bir sonraki ziyaretini Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliğine yapan Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, HESOB Başkanı A. Kadir Teksöz ile görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Teksöz,  Esnafın yanında olarak sorunlarının çözümü noktasında gayret gösteren Başkan Yaman’a teşekkürlerini iletti.

Başkan Yaman, “Her zaman olduğu gibi Bundan sonrada esnafımızın ve esnaf teşkilatımızın yanında durmaya devam edeceğiz. Esnaf bir toplumun bel kemiğidir, bu nedenle başarılı çalışmalarınız ile esnafımıza verdiğiniz desteklerden ötürü sizlere teşekkür ediyorum.” Dedi.

Yoğun geçen ziyaret maratonunda en son Antakya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sabit Teksöz ile bir araya gelen Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Esnaf ve sanatkarların değerlerimiz olduğunu ve bölgemiz için oldukça önemli bir misyon üstlendiklerini ifade etti. Antakya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sabit Teksöz de Başkan Yaman’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve başarıl temennisinde bulundu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz