Başkan Yaman Hizmet ziyaretlerini sürdürüyor…

30 Ocak 2015 Cuma, 10:35

Göreve başladığı ilk andan itibaren hizmet ataklarıyla adından söz ettiren Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Sunday Balıkoğlu’yu makamında ziyaret etti.

Defne İlçesinde yapılması planlanan Küçük Sanayi Sitesi kuruluşunun ön planda olduğu görüşmede konuşan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, “Defne ilçemizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan Küçük Sanayi Sitesi’nin kentimize kazandırılması konusunda yoğun bir çaba içindeyiz” açıklaması yaptı.

Özel kalem müdürü Selahattin Künefeci’nin de hazır bulunduğu ziyarette Defne Belediye Başkanı Yaman, ilçede faaliyetlerini sürdüren birçok işletmenin bir araya toplanacağı, esnaf ve işletme sahiplerinin daha rahat bir ortamda çalışıp üretim yapmasını sağlamak üzere, Defne Belediyesi olarak öncülük yapmak ve bunu kent ekonomisine kazandırmak gibi bir hedefleri olduğunu bildirdi.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdür Vekili Sunday Balıkoğlu da, ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyledi ve “Kurum olarak Küçük Sanayi Sitesi’nin kuruluş aşamasında üzerimize düşen görevleri titizlik ve süratle yerine getiririz. Önceki tecrübelerin paylaşılması konusunda da şahsım ve çalışma arkadaşlarım olarak destek sağlamaktan ayrıca memnuniyet duyarız” dedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarete, destek sözü veren Müdür Vekili Sunday Balıkoğlu yanısıra; Başkan İbrahim Yaman ile Belediye Özel Kalem Müdürü Selahattin Künefeci arasındaki uyum hizmete hasret Defne halkını sevindirecek boyutlardaydı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz