Son Dakika
23 Eylül 2018 Pazar

Başkan Savaş’tan Ziyaret…

28 Şubat 2011 Pazartesi, 10:48
Başkan Savaş’tan Ziyaret…

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Hatay Esnaf Odaları Birliği Başkanlığı’nı ziyaret etti. Hesob Başkanlığı’na yapılan ziyarete Ak Parti ıl Başkanı ısmail Kimyeci, Merkez ılçe Başkanı ş.Kudret özbakış ve Belediye Başkan Vekili Serdar Güven katılım gösterdi.  
 
 Hesob Başkanı A.Kadir Teksöz ve beraberindeki esnaf odaları temsilcileriyle biraraya gelen Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, kentte gerçekleştirilen hizmetler hakkında esnaf odaları temsilcilerine detaylı bilgiler verdi.  
 
 Karşılıklı fikir alışverişi ve sohbet havasında geçen ziyarette, Antakya Belediyesi’nce 23 aydan bu yana kentte yapılan hizmetler değerlendirildi ve kentin geleceğine yönelik neler yapılabileceği konuları masaya yatırıldı.  
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, “Esnafımız başta olmak üzere kentin tüm dinamikleriyle  yaptığımız ve bundan sonraki süreçte yapmayı planladığımız projelerimizi ve hizmetlerimizi paylaşıyoruz.  
 
Ortak amacımız kentimizi modern ve çağdaş seviyeye ulaştırmak. Bu tür görüşmeler hizmet noktasında kalite çıtasının yükselmesine katkı sağlıyor. Bu yüzden bu tür ziyaretleri sık sık gerçekleştiriyoruz ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz.” dedi.   
 
HESOB Başkanı A.Kadir Teksöz ve esnaf odası temsilcileri, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Ak Parti ıl Başkanı ısmail Kimyeci, Merkez ılçe Başkanı ş.Kudret özbakış ve Belediye Başkan Vekili Serdar Güven’in ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Antakya’ya yapılan hizmetler için teşekkür ettiklerini belirtti.  
 
 Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ve beraberindeki heyet, HESOB Başkanı A.Kadir Teksöz ve esnaf odası temsilcileriyle ziyaret anısı olarak hatıra fotoğrafı çekildiler. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz