Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

Başkan Savaş’a Nezaket Ziyareti…

24 Mart 2012 Cumartesi, 09:06
Başkan Savaş’a Nezaket Ziyareti…

Briç Kulübü Başkanı ve beraberindeki heyet Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
 
Ziyarette Antakya Briç Kulübü Başkanı Nail Güven, kulüp üyelerinden Sibel özbuğday, Selim çelenk ve Sinan Seyfettinoğlu yer aldı. Kulüp Başkanı Güven, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ın kent genelinde yaptığı hizmetleri övgü ile anlattı. Başkan Savaş’ın spora verdiği önemi dile getiren Güven, “Gerek amatör takımlara, gerekse bayan basketbol takımına vermiş olduğunuz destek ile Antakya isminin duyulmasına büyük katkı sağlandı.” dedi.
 
 
Antakya’da briç sporunun gelişmesi için destek talebinde bulunan Başkan Güven, “Briç her ne kadar bir kağıt oyunu olarak görülse de aslında bir satrançtan farkı yoktur. Zihni geliştiren bir oyundur.” dedi.
 
 
Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Savaş, kent genelinde bulunan birçok spor branşına destek verdiklerini belirterek, “şehrimizin tanıtımında sporun yeri ve önemi oldukça fazladır.” dedi.
 
 
 
Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Antakya Briç Kulübü Başkan ve üyeleri ziyaret anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz