Başkan Savaş Uzun Çarşı Esnafıyla…

06 Mart 2014 Perşembe, 09:18
Başkan Savaş Uzun Çarşı Esnafıyla…

Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 30 Mart yerel seçimlerine 35 gün kala seçim turlarına ara vermeden devam ediyor.

Antakya Uzun çarşı’da esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Savaş’a hemşerileri tarafından büyük bir ilgi gösterilirken, Uzun çarşı esnafı Başkan Savaş’ı “Hatay’ın Birleştirici Başkanı, Büyük Başkan” sloganları ve barış güvercinleri uçurarak karşıladı.

5 yıl boyunca Antakya’ya ayrım gözetmeksizin verdiği hizmetlerle esnafın ve genelde tüm Antakyalıların gönlünde taht kuran Başkan Savaş, Uzun çarşı’da faaliyet gösteren tüm esnaf hemşerilerinin dükkânlarını gezerek hayırlı kazanç temennilerini iletirken, gezi sırasında Başkan Savaş’ın ardında kalabalık bir destekçi esnaf kitlesinin oluştuğu gözlendi.

Antakya Kuyumcular çarşısı’nda kendisini bekleyen esnaf hemşerileri tarafından da coşkuyla karşılanan Başkan Savaş’a, Atatürk portresi ve hat sanatıyla üzerinde adının yazılı olduğu anı tabağı takdim edildi.

Uzun çarşı esnaf ziyaretleri ardından 75. Yıl Bulvarı üzerinde yapımı devam eden kaldırım ve yaya yolu tadilatını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alan Başkan Savaş, buradan Odabaşı Beldesi’ne geçerek faaliyete girecek olan ‘Son ıstasyon Fast Food’ işletmesinin açılışını gerçekleştirdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz