Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Başkan Savaş Muhtarlarla Buluştu…

27 Kasım 2013 Çarşamba, 11:14
Başkan Savaş Muhtarlarla Buluştu…

Antakya Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Hatay Muhtarlar Derneği’nin öncülüğünde gerçekleşen buluşmada, Hatay genelinde derneğe üye 600’e yakın muhtar Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a Hatay’ın birlik ve beraberliğine sağladığı katkı ve memlekete yaptığı hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek tam destek verdiklerini belirtti.
 
    Harbiyle Hidra Tesislerindeki Muhtarlar Buluşmasına Hatay’da 600’e yakın ilçe, belde, köylerde görev yapan mahalle muhtarları yanısıra Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet ıleri, Akdeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı ve Mersin Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Gülgen ile Osmaniye Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Kama’da katılım gösterdi.
 
    Gecede ev sahibi olan Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü gecede yaptığı konuşmada; “Hatay Muhtarlar Derneği olarak büyük bir aileyiz.
    Sayın Belediye Başkanımız Doç.Dr. Lütfü Savaş 5 yıla yaklaşan görev süresinde her daim yanımızda ve destekçimiz oldu. Her sorunumuzla yakından ilgilendi, bizlere güç verdi, destek oldu. 600’e yakın üyemizle Sayın Başkanımız Doç.Dr. Lütfü Savaş’a hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyoruz ve Başkanımızın yanında olduğumuzu ifade ediyoruz.
 
    Bu vesileyle Sayın Başkanımıza tüm muhtarlarımız, mahalle temsilcilerimizi ve sizleri temsilen teşekkür plaketi sunmaktan şeref ve onur duyuyorum” dedi.
    Gecede birlik ve beraberlik mesajları veren Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü buluşmada ayrıca farklı din ve mezhep mensubu olarak Hatay Muhtarlar Derneği çatısı altında Hatay’a hizmet adına bir araya gelen, Altınözü Sarılar Mahalle Muhtarı Zeyno Dağlıoğlu’na, Kırıkhan 408 evler Mahalle Muhtarı Ahmet üstünbaş’a, çekmece Yeşilkent Mahalle Muhtarı Fikret çolakoğlu’na ve Altınçay Mahalle Muhtarı Ali Demir’e teşekkür plaketleri sundu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz