Son Dakika
23 Mart 2018 Cuma

Başkan Savaş İstanbul’daki terör saldırısını kınadı…

07 Haziran 2016 Salı, 16:14

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İstanbul’daki çevik kuvvet otobüsüne yönelik hain saldırı sonrası kınama ve taziye mesajı yayımladı.

Yayımladığı mesajında terörün çirkin yüzünün bir kez daha ortaya çıktığını dile getiren Başkan Savaş, “İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan Vezneciler’de otobüs durağı yakınlarında çevik kuvvet otobüsünün geçişi sırasında bir terörist tarafından gerçekleştirilen bombalı araç saldırısında,  çok sayıda polis ve sivil insanımızın hayatını kaybettiği ve yaralandığı bu alçak saldırıyı acı içinde öğrenmiş bulunmaktayım. Terör saldırısını gerçekleştirenleri ve terörün her türlüsünü şiddetle kınıyorum.

Bu hain saldırıyı gerçekleştirenler ve bunu destekleyenler bilsinler ki milletimiz teröre en güzel cevabı yine birlik içinde kalarak verecektir. Zor zamanlarda dayanışma içinde, birlik ve beraberlik içinde olan milletimiz bu süreçte de terörle sonuna kadar mücadele edecektir. Bu hain saldırı sonucunda şehit olan polislerimize ve yaşamını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” diyerek yaşadığı derin üzüntüyü ifade etti.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz