Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Başkan SAVAş’ ın Sümerler Ziyareti…

04 Mart 2010 Perşembe, 18:21
Başkan SAVAş’ ın Sümerler Ziyareti…

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, beraberinde Başkan Vekili Serdar Güven, belediye meclis üyeleri Münir Havaioğlu, öner Cabbaroğlu, Cihat Mazmanoğlu, Mehmet Güzelmansur ve Hasan Horoz ile birlikte Sümerler Mahalle Muhtarı Mehmet Keskin’e nezaket ziyaretinde bulundu.
 Başkan Savaş ve beraberindeki heyet, Sümerler Mahalle muhtarı Mehmet Keskin’e yeni görevinin hayırlı olması dileklerini ilettiler. Heyet ziyaretin ardından Mahalle Muhtarı Mehmet Keskin’in ev sahipliğinde Sümerler Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Binası’nda bir araya gelerek yemek yedi. Yemekte, Muhtar Keskin ve beraberindeki dernek yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Savaş ve belediye meclis üyelerine, Sümerler Mahallesi’nin sorunlarını ve mahalle halkının isteklerini bildirdi.
 
Yemek eşliğinde karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı, Sümerler Mahallesi’nin sorunlarının ve mahalle halkının isteklerinin konuşulduğu ziyaret oldukça nezih bir ortamda geçti.  Muhtar Keskin’den Sümerler Mahallesi’nin istek ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Savaş, bu sorunların süratle giderilmesi konusunda belediyenin ilgili birim yöneticilerine gerekli talimatları verdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz