Son Dakika
22 Temmuz 2018 Pazar

Başkan Savaş, Hizmetleri Anlattı…

16 Şubat 2012 Perşembe, 08:30
Başkan Savaş, Hizmetleri Anlattı…

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Belediye olarak 34 aylık hizmet döneminde kentte gerçekleştirilen ve geleceğe dönük planlanan projelerle ilgili Ak Parti ıl Kadın Kolları Teşkilatını bilgilendirdi.
 
 
 
 
 
 
Antakya Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen ve slayt eşliğinde gerçekleşen sunuma AK Parti ıl Kadın Kolları Başkanı Alev Seçmen, yönetim kurulu üyeleri ile Ak Partili hanımlar katılım gösterdi. Gerçekleştirilen hizmetler hakkında geniş kapsamlı bilgiler sunan Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, slâyt gösterimi sonrasında partililerin çeşitli konularda sordukları soruları yanıtlama imkânı bularak, fikir alışverişinde bulundu, hanımlardan gelen talepleri dinledi.
 
 
 
 
 
 
AK Parti ıl Kadın Kolları Başkanı Alev Seçmen, Belediye Başkanı Savaş’ın yaptığı sunumdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Başkanımız periyodik olarak bizlerle bir araya gelerek, hizmet dönemi boyunca kentimizde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında kadın kolları teşkilatımızı bilgilendiriyor. Göreve geldiği günden bu yana şehrimizin kalkınmasına ve gelişimine yönelik yaptığı hizmetlerden dolayı Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hizmet döneminde başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.” dedi.Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz