Son Dakika
18 Ocak 2018 Perşembe

Başkan Savaş; anahtar dağıttı…

20 Mayıs 2009 Çarşamba, 23:39
Başkan Savaş; anahtar dağıttı…

Toplu Konut ıdaresi-Antakya Belediyesi işbirliği ile Antakya Günyazı mevkiinde yapımı tamamlanan 2. etap 532 adet konutun anahtar teslimleri dün başladı. Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş dün 2. etap toplu konutlarda hak sahibi olan ve resmi işlemlerini tamamlayan ailelere anahtarlarını bizzat verdi.
 
Toplu konut alanındaki anahtar teslim töreninde Emel Sıtkiye Güven, ümit Salur, Seval Ayaz, Hüseyin Sarıoğlu, Cuma Kan, Hatice Doğru ve Buket ızdem adlı vatandaşlar konutlarının anahtarlarını bizzat Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ın elinden aldılar. Başkan Savaş hak sahiplerine hayırlı olsun dileklerini belirtirken, toplu konut hamlesinin aralıksız olarak süreceğini vurguladı.
 
özellikle dar gelirli aileleri konut sahibi yapmaları halinde kentteki çarpık ve ruhsatsız yapılaşmaya da aynı doğrultuda önlem almış olacaklarını vurguladı. Belediyeden yapılan açıklamada 2.etap 532 adet konutun yasal işlemleri ve anahtar teslimleri için bir takvim hazırlandığını vatandaşlarımızın belirtilen bu takvime göre hareket etmeleri istendi. 18 Mayıs 2009 tarihinden itibaren tabloda belirtilen programa göre vatandaşların Türkiye Halk Bankası şubesine KDV bedellerini yatırmaları ve istenen belgeleri getirmeleri ile birlikte yine tabloda belirtilen tarihlerde anahtarlarını teslim alabilecekleri belirtildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz