Başkan Eryılmaz: Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz…

Samandağ’da ana arterler başta olmak üzere cadde ve sokaklarda yol çalışmaları sürüyor.Samandağ Belediyesi’ne bağlı ekipler son olarak; Cumhuriyet Mahallesi Kazan Sokak’ta (eski SGK yolu) mevcut parke taşının sökülmesi ve düzenleme çalışmaları , Çiğdede Mahallesi Şirin Sokak- 188. Sokak ve Adem Yavuz Sokakta  Malzeme serimi ve dolgu, Yol tesviye ve zemin düzenleme, Kaldırım genişletme, Yol genişletme ve düzenleme, Altyapı drenaj bağlantıları, Duvar örme ve kilitli parke taşı kaplama çalışmaları, Çiğdede Mahallesi Sakarya Sokak’ta (2 No’lu Aile Sağlığı Merkezi Yolu ) mevcut parkenin tıraşlanması, yol genişletme ve tesviye çalışmaları gerçekleştirdi.

Samandağ Belediyesi ekipleri Beton asfalt planlamasında bulunan cadde ve sokaklarda altyapı genişletme ve düzenleme çalışmalarını tamamladıktan sonra HBB’ ye bağlı ekipler tarafından asfaltlama çalışmaları gerçekleştirildi.

Başkan Eryılmaz Devam Eden Çalışmaları İnceledi

Çalışmaları yerinde İnceleyen Başkan Eryılmaz Cumhuriyet Mahallesi Cengiz Topel Caddesi’nde yapımına devam edilen genişletme ve kaldırım çalışmaları ile Tekebaşı Mahallesi’nde ki asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi.

İlçe genelinde devam eden çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz:

‘’Mesai mefhumu gözetmeksizin hafta sonu da dahil olmak üzere ekiplerimizle alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın beklentilerine cevap verebilmek adına, haftanın her günü çalışıyor, yollarımızı yenilemeye devam ediyoruz. Bu çalışmalarda emeği geçen Belediye emekçilerine ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü Savaş’a teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir