Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Başkan engellilerle sohbet etti…

09 Ekim 2013 Çarşamba, 11:29
Başkan engellilerle sohbet etti…

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, belediye birimlerine yönelik yaptığı gezi ve incelemelerine aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Park Bahçe Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Savaş, Park Bahçe Müdürlüğü elemanlarından kent genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alırken, Antakya Belediye Parkı içinde bulunan Türkiye Sakatlar Derneği Hatay şubesi üyeleri ve belediye parkı içinde dinlenmeye gelen vatandaşlar ile  hoş sohbet etme imkanı buldu.
 
Antakya Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü’ne yaptığı ziyarette birim çalışanlarından kent genelinde bulunan park ve yeşil alanlar üzerinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Savaş, belediye parkını gezme imkânı buldu.
 
Park Bahçe Müdürlüğü birim yetkililerinden bilgi alan Başkan Savaş daha sonra Belediye Parkı içinde bulunan süs havuzları, hayvanat bahçesi, Türkiye Sakatlar Derneği Hatay şubesi binasını ziyaret ederek vatandaşlarla karşılıklı fikir alış verişinde bulundu.Başkan Savaş, “Modern ve yaşanabilir bir Antakya oluşturmak, şehrin güzelleşmesi ve yeşil alanların arttırılması için yapılan çalışmalara her geçen gün yenileri ekleniyor. 
 
Antakya Belediye Parkının yılar önceki hali ile şimdiki hali arasında dağlar kadar fark var. Hemşehrilerime en iyi hizmeti sunabilmek için çaba harcıyor ve daha yeşil bir Antakya için çalışmalarımız yüksek tempoda devam ediyor” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz