Son Dakika
22 Eylül 2018 Cumartesi

Basın Mensupları Bir Araya Geldi

22 Ağustos 2011 Pazartesi, 09:35
Basın Mensupları Bir Araya Geldi

Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) tarafından Büyük Antakya Otelinde üyelere yönelik iftar yemeği düzenlendi.
 
 
ıftar yemeğine, Hatay Vali Yardımcısı Kadim Doğan, Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet çaparali, CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Ali Edipoğlu, Hasan Akgöl, ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, AK Parti ıl Başkanı ısmail Kimyeci, CHP Hatay ıl Başkanı Servet Mullaoğlu, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ve gazeteciler katıldı.
 
 
ıftar yemeği sonrası bir konuşma yapan HGC Başkanı Ahmet Yetişen, Ramazan nedeniyle meslektaşlarının yoğun bir tempo içerisinde çalıştıklarını belirterek, iftar davetleri ve haber trafiği nedeniyle kendilerine zaman ayıramadıklarını, gerçekleştirmiş oldukları iftar yemeğiyle üyelerini eşleriyle bir araya getirdiklerini söyledi. 
 
Yetişen, konuşmasının devamında;
“Mübarek Ramazan’da üyelerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Cemiyetimiz geçtiğimiz günlerde birinci yaşına girdi. Bu zaman içinde, bürokrat, tüm sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi partiler, işadamı herkesle ilişkilerimizi geliştirdik. Bu sayede ödül aldık. üye sayımızı sürekli arttırıyoruz. ıftara katılan herkese, özellikle ilçelerden gelen meslektaşlarımıza teşekkür ederim. ” 
 
 
Yetişen, konuşmasının sonunda, Hakkari’de hain saldırıda şehit düşenlere rahmet, ailelerine de sabır diledi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz