Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Basık Başkanlığa Aday

21 Haziran 2012 Perşembe, 18:50
Basık Başkanlığa Aday

Onuncu Köy Gazetesi ımtiyaz Sahibi Halit Basık Pazar günü gerçekleşecek olan CHP Hatay ıl Kongresinde ıl Başkanlığına aday olduğunu söyledi.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Onuncu Köy Gazetesi ımtiyaz Sahibi Halit Basık yaptığı yazılı açıklamada CHP Hatay ıl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
 
 
 
Basık konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “ Bilindiği üzere son üç genel seçim ve iki yerel seçimde CHP’nin Hatay da daha önceki yıllara nazaran oy oranının düştüğü, CHP tabanında bu konu ile ilgili bir rahatsızlık olduğu, küskünlerin arttığı ve CHP’ ye olan inancın, sevginin ve bağlılığın yara aldığı dönemleri, malesef hep beraber gördük ve yaşadık. Bu yaşananlar bir CHP’ li olarak bana, CHP’yi Hatay da tekrar hak ettiği yere gelmesi ve her kesimi kucaklaması, beklentilere cevap vermesi hatta gönüllerdeki özlenen partiyi tekrar en iyi yerlere taşımak üzere “Bende varım” deme zorunluluğu ve sorumluluğunu hissettirmiştir.
 
 
 
Gazetecilik mesleğimde devletin milli unsurlarının korunması, vatandaşın maddi ve manevi değerlerinin garanti altına alınması, tüyü bitmemiş yetimin dahi geleceğinin sorumluluğu ve inancı ile çalışmalar yaptım, bundan daha özverili bir şekilde CHP için çalışacağıma tüm Hataylıların huzurunda söz veriyorum. Benim il başkanlığımda Hatay artık değişen ve genel olarak küreselleşen bu çerçevede inanın bütün teşkilatlara örnek olacak bir çalışmayı ortaya koyacaktır. Doğruları söylemeye burada da devam edeceğimden kuşkunuz olmasın. Herkesi sevgi ve saygı ile kucaklıyor, Hatay için hayırlı bir kongre süreci diliyorum.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz