Son Dakika
19 Ocak 2018 Cuma

Başaran Kadınlar Birarada…

13 Mart 2012 Salı, 12:24
Başaran Kadınlar Birarada…

Hatay Kadın Girişimciler Derneği- DOğAKA ortaklı yürütülen Asi’nin Kızları Okuldan Hayata projesi kapsamında Gazeteci Yazar Tuluhan Tekelioğlu hafta sonu Antakya’nın konuğu oldu.
Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Kız Meslek Lisesi öğrencileri ile “Başaran Kadınlar-3” adlı panelde bir araya gelen ünlü televizyon yapımcısı Tekelioğlu, öğrencilik ve meslek hayatındaki deneyimlerini anlattı. Tekelioğlu, şu anda yaptığı mesleği henüz 14 yaşındayken hayal ettiğini anlatırken “nasıl yaşamak istediğinizi önce belirleyin, zengin mi, fakir mi, başarılı mı, başarısız mı? Sonrada yapmak istediklerinizi hayal edin ve bu hayale doğru korkmadan ilerleyin. Hayalleriniz ve hedefleriniz büyük olsun” dedi.
Tekelioğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı panelin diğer konukları meslek lisesi mezunu olup başarıya ulaşmış Prof.Dr. Semiha AYDIN ile Bilgisayar öğretmeni Nesrin DöNER oldu. DOğAKA Genel Sekreteri Erdoğan Serdengeçti, HATAY KAGID Başkanı Belgin ünal, dernek üyeleri ile öğrenciler ve velilerin bulunduğu panelin sonunda Tuluhan Tekelioğlu “40’ında 40 Kadın” adlı kitabını öğrenciler için imzaladı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz