Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Baran’dan Yanıt…

14 Kasım 2013 Perşembe, 09:40
Baran’dan Yanıt…

 
Hatay Spor Kulübü Başkanı Jan Baram, daha önce kulüp başkanlığı yapan Hikmet çinçin’in Hatayspor’un banka gelirlerine haciz koymasını yakıştıramadığını söyledi. Jan Baram, ‘Hatayspor’umuzun Lider olduğu bu günlerde maalesef doğru ama olmaması gereken haberlerin gündemde olmasından ve konuşulmasından rahatsız olduğumu bildirerek cevap vermek zorunda kalmam beni son derece üzmüştür’ dedi.
 
  Başkan Jan Baram açıklamasında şu açıklamalara da yer verdi:
“Hatayspor’da Sayın Hikmet çinçin’le çalıştığım dönemlerde dünyada örneği olmayan bir yöneticilik anlayışıyla canla başla çalıştığımı bir başkan kadar maddi destek vererek başkandan fazla mesai harcayarak görev yaptığımı tüm Hatay halkı biliyor.
 
Sayın çinçin, Hatayspor banka gelirlerine haciz koymakla yetinmeyip şimdiki benim yönetimimdeki ben dâhil tüm yöneticilerimi Hatayspor’dan soğutmak ve yıldırmak için Hatayspor’un kendi yazdığı ve imzasının bulunduğu vergi borcunu gösteren yazıları açığa çıkarması ne kadar Hataysporlu olduğunu gösteriyor. Bu borçların kendi zamanından kaldığını unuttu herhalde.
 
Bizler göreve geldikten sonra Hatayspor’un 200.000 TL’ye yakın SGK ve VERGı borçlarını ödedik sadece şu anda Sayın çinçin zamanından kalan taksitlendirilmiş vergi borcu bulunmaktadır. Günü geçmiş hiçbir SGK ve VERGı borcumuz bulunmamaktadır. şunu bilmelidir ki; Hatayspor’u kendilerinden başkaları da yönetebilir. Başkalarına saygı göstermesini, kendileri destek olmuyorlarsa Ticaret Sanayi Odasının destek olmasını gerektiğini bilmelidir. Bizler uzun yıllar kendilerine her platformda ciddi destek verdik ve hep sadık kaldık. Zamanımızı, paramızı ve emeğimizi kendilerine cömertçe harcadık ve bütün bunları kendisine helal ediyoruz. Kendilerinden şunu beklerdik bir görev, zamanı geldiğinde devredilmelidir. Bizler görevimizi tamamladığımız zaman Hataysporumuzu her zaman devretmeye hazırız ve yönetimin dışında da kalsak hayatımızın sonuna kadar Hataysporluyuz ve hep destek olacağız”.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz