Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Bakanlardan Savaşa Ziyaret…

30 Nisan 2012 Pazartesi, 10:21
Bakanlardan Savaşa Ziyaret…

Haber MerkeziHafta sonu ıskenderun ve Antakya’da bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Antakya’da bulunan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ve Maliye Bakanı Mehmet şimşek Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı ziyaret etti

 

.Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, beraberinde belediye meclis üyeleri ve daire müdürleri ile birlikte, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Maliye Bakanı Mehmet şimşek ve beraberlerindeki heyeti belediye binası önünde karşıladı. Bakan Yıldırım ve Bakan şimşek daha sonra belediye şeref defterini imzaladılar.

 

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ve Maliye Bakanı Mehmet şimşek’e kentte gerçekleştirilen hizmetler hakkında bilgiler verdi.

 

Belediye Başkanı Savaş daha sonra konuk heyeti Belediye Encümen Salonu’nda düzenlenen akşam yemeğinde ağırladı. 

 

Akşam yemeğinden sonra bir süre devam eden sohbet toplantısının ardından konuk bakanlar ve beraberindeki heyet Antakya Belediyesi’nden ayrılarak Ankara’ya hareket ettiler. Belediye Binası’nda gerçekleşen ziyarete Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz, Ak Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet öntürk, Hacı Bayram Türkoğlu, Ak Parti ıl Başkanı ısmail Kimyeci, ıl Genel Meclis Başkanı Mehmet Gülen, Ak Parti Merkez ılçe Başkanı Emrullah Gülen, bürokratlar, partililer, protokol üyeleri, belediye meclis üyeleri ve daire müdürleri katılım gösterdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz