Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Aysever Hataylı Okurlarıyla Buluşuyor…

07 Nisan 2012 Cumartesi, 08:32
Aysever Hataylı Okurlarıyla Buluşuyor…

Mimar Sinan üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olup, uzun yıllar Tiyatro çisenti’nin Sanat Yönetmenliği’ni yapan Gazeteci-Yazar Enver Aysever,  ‘Lacivert’ ve ‘Kurşun Kalem’ adlı edebiyat programlarını hazırlayıp sundu.
 
 
Finansal Forum gazetesinde köşe yazarlığı, Varlık, Gösteri, ınsancıl, Cumhuriyet gibi gazete ve dergilerde makale, deneme, araştırma yazıları yayınlanan Aysever, halen Doğuş üniversitesi Kültür Sanat Yönetmenliği’ni ile aynı üniversitede yazarlık atölyesi çalışmalarını sürdürüyor.
 
 
‘Televizyon Gazeteciliği’, ‘Sahne Sanatları’ derslerinin yanında Remzi Kitap Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmenliği’ni de sürdüren Aysever, 8 Nisan tarihine kadar Hatay’da söyleşi ve imza günlerine katılacak.
 
 
En son yayınlanan Yazgıcılar kitabını da anlatacak olan Aysever’in, tüm kesimlerin katılabileceği söyleşi ve imza günleri, 7 Nisan Cumartesi (Bugün) günü saat:14.oo-16.oo arası Antakya Evi Kafe- Restoran’ta, 8 Nisan Pazar günü de aynı saatlerde Samandağ Belediyesi nikah salonunda gerçekleştirilecek.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz