Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

ATSO’dan Ziyaret…

20 Mart 2014 Perşembe, 10:15
ATSO’dan Ziyaret…

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinden oluşan bir heyet Hatay Sanayici ışadamları Derneği’ni yeni hizmet binasında ziyaret etti.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet çinçin, yeni restore edilen HASıAD evini çok beğendiğini ifade ederek, bu projede emeği geçen tüm yeni ve eski yöneticileri tebrik etti. çinçin, ATSO’nun ve HASıAD’ın ortak projeler üretme konusunda şehrin iki önemli dinamiği olarak geçmiş yönetimlerde olduğu gibi yeni yönetimlerde de beraber ve omuz omuza çalışacaklarını ve bu konu ile HASıAD’tan gelecek tüm proje ve fikirlere açık olduklarını belirtti.

çinçin, HASıAD’ın Hatay için çözüm üreten, proje üreten ve ürettiği projeleri başarılı şekilde sonuçlandıran derneklerden bir tanesi olduğunu ifade ederek, “Sivil toplum örgütleri ne kadar güçlüyse, iller de o kadar güçlüdür” dedi. ATSO’nun çalışmalarının ve projelerinin hiç aralıksız devam ettiğini belirterek, başarılarının ortak projelere dayalı olduğunu ve başarının ancak ortak kararlardan çıkabileceğini ifade etti.

çinçin, yeni oluşan HASıAD Yönetim Kurulu’na başarılar dileyerek sözlerini sonlandırdı.
HASıAD Başkanı Halit Yağcıoğlu, ATSO ile dayanışma içinde olmayı ve her zaman aynı amaç doğrultusunda çalışmayı temenni ettiklerini dile getirdi. ‘ılin gelişimine yönelik her türlü çalışmada ve projede dernek olarak üzerlerine ne görev düşerse bundan sonra da yerine getirmeye hazır olduklarını belirtti.

Yağcıoğlu derneklerinin yaptığı ve yapacağı faaliyetler hakkında kısa bilgiler verirken HASıAD’ı daha üst mertebelere taşımak ve daha faal bir dernek olması için ellerinden gelen gayreti yapmaya çalıştıklarını söyledi ve ATSO yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz