ATSO’dan hizmet atağı…

24 Aralık 2017 Pazar, 15:41

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile Antalya Ticaret Borsası’nın Hatay-Antalya- Hatay Arası Uçak Seferleri İçin Girişimleri sonuç bekliyor…

ATSO’dan yapılan açıklamada; Antakya Ticaret ve Sanayi Odası olarak yakın bir zamanda çeşitli temaslar yapmak üzere gitmiş olduğumuz Antalya’da en önemli gündem maddemiz Hatay-Antalya arasında uçak seferlerinin karşılıklı olarak haftada en az 1 sefer yapılmasıydı.

Bu konuda Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile Antalya Ticaret Borsası ziyaretlerimizde bu uçuşların iki ilin sosyal ve ekonomik hayatına katkı sağlayacağı ve EXPO 2016’ya ev sahipliği yapmış Antalya’nın tecrübelerinden daha hızlı yararlanmak açısından bu uçuşların önemi konusunda fikir birliğine varıldı.

Bu kapsamda üç oda olarak T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımıza, Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanlığına, SUN Express Genel Müdürlüğüne yazılarımızı yazarak konu ile ilgili tüm girişimlerimizi yaptık ve gelecek güzel haberleri bekliyoruz.” denildi.

Öte yandan Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin; “Hatay Milletvekillerimiz Fevzi Şanverdi ile Adem Yeşildal’ın girişimleriyle Türk Hava Yolları 4 Ocak 2018 tarihinden geçerli olmak üzere Salı ve Perşembe günleri saat 16:00’da ANKARA-HATAY aynı günler saat 18:00’de ise HATAY-ANKARA arasında karşılıklı ek seferler düzenlenmiştir. Sayın Vekillerimize teşekkür ediyoruz.” açıklamasında bulundu…

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz