ATSO; girişimcilerini yalnız bırakmıyor…

19 Aralık 2016 Pazartesi, 12:54

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde bulunan Doğu Akdeniz ABİGEM işbirliği ile 2015 yılından beri Samandağ ilçesinde 200’e yakın kişiye Girişimcilik Eğitimi vermenin gururunu yaşıyor. Bu girişimcilerin kurslarını bitirip iş hayatında karşılaştıkları sorunları ve bu sorunlara çözüm yolları üretmek ve fikir alışverişinde bulunmak için Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, ATSO Genel Sekreter Yardımcısı Ali Mullaoğlu ve Doğu Akdeniz ABİGEM Direktörü İdil Teoman Samandağ İlçesine ziyaret gerçekleştirdi.

ATSO,  GİRİŞİMCİLERİNİ İŞ HAYATINDA DA YALNIZ BIRAKMIYOR…

Ziyaret esnasında konuşan Hikmet Çinçin Samandağ ilçesinin sosyal ve ekonomik yapısı itibari ile Hatay’ın en önemli ilçelerinden biri olduğunu ifade etti. ATSO olarak Samandağ ilçesine birçok proje gerçekleştirdiklerini dile getiren Çinçin, “Bu projelerden biri olan Girişimcilik Eğitimlerini başarıyla bitiren ve işyerlerini açarak iş hayatına atılan, ekonomiye ve istihdama katkı sağlayan girişimcilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Samandağ her yönü ile gelişen değişen ve ileriye dönük emin adımlar atan bir ilçemizdir. Yapılan çalışmalarımız her ilçede devam edecek. Günümüzde eğitime duyulan ihtiyacın farkındayız. ATSO olarak bu konuda bir seferberlik ilan ederek, eğitimlerimizi her alanda sürdüreceğiz.” dedi.

GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR…

ATSO ile Doğu Akdeniz ABİGEM işbirliği ile yapılan Girişimcilik eğitimlerinde başarılı olan ve iş hayatına atılan girişimcileri yalnız bırakmayacaklarını, karşılaştıkları sorunlarla yakında ilgilenip bunların çözümü konusundan somut adımlar atacaklarını söyleyen Çinçin, “ATSO olarak, 2017 yılında da her ilçede girişimcilik eğitimlerimizi sürdüreceğiz.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz