ATSO Başkanı Çİnçin’den Antakya kaymakamına ziyaret…

11 Haziran 2014 Çarşamba, 11:06

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu’ndan oluşan bir heyet Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop’u makamında ziyaret etti.

 

Ziyarete ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Alkan, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Ovalı, Aykut Özbuğday, Sabit Coşkun, Metin Dağlı, Rasim Ray ve Genel Sekreter Serdar Yılmaz Saraç katıldı.

ATSO Heyetini Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İlçe Emniyet Müdürü İdris Kan, Antakya İlçe Mal Müdürü Öner Kan karşıladı.

ATSO Başkanı Çinçin, Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop’a görevinde başarılar dilerken, kabulden dolayı teşekkür etti. Çinçin, ATSO olarak Avrupa Birliği ve DOĞAKA Projeleri gerçekleştirdiklerini ve bu sayede ilimize 12 Milyon Euro hibe destek aldıklarını ifade etti. Antakya Kaymakamlığı ile ortak projelerde yer alabileceklerini dile getiren Çinçin, ilimizin ve ilçemizin kalkınması için tüm projelerde aktif olarak yer alabileceklerini sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop, ilçe Kaymakamlığının çalışmalarının aralıksız sürdüğünü ifade etti. Tortop, bir il için Sivil Toplum Kuruluşlarının çok önemli olduğunu ve Kaymakamlık olarak STK’larla entegre çalışacaklarını dile getirdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz