ATSO adayından Nehir’e ziyaret…

13 Nisan 2013 Cumartesi, 20:26
ATSO adayından Nehir’e ziyaret…

ATSO Başkan adayı Mehmet Kılıçlar beraberindeki heyetle Samandağ Belediyesi’ni ziyaret etti. Samandağ Belediye Başkanı Mişat Nehir tarafından karşılanan Kılıçlar; “Kentimizde ticaret potansiyelini geliştirmek, geleceğe dair vizyon oluşturma, turizm, sanayi, eğitim, kültür ve diğer yatırım alanlarında sonuca odaklı projeler üreterek bölgemiz ekonomisine ivme kazandırmak amacıyla arkadaşlarımızla birlikte ATSO yönetimine talip olduk.

 

Kentimizin en büyük sivil toplum kuruluşu konumunda olan ATSO’yu bilgi ve tecrübemizle daha işlevsel bir kurum haline getireceğimize inanıyoruz. ” şeklinde konuştu.
 
 
ATSO Başkan’ı Mehmet Kılıçlar üyelerle yaptığı görüşmelerde en çok duyduğu şikâyetlerden birinin seçimden seçime hatırlanmak olduğunu belirtti. Kılıçlar; “Bizler üyelerimizle sürekli diyalog halinde kalarak seçimlere değil, bölgemizin geleceğine yatırım yapmayı hedefliyoruz. Bu amaçla kentimizin tüm dinamikleriyle sürekli işbirliği halinde olacağız.”  Dedi.
 
 
Samandağ Belediye Başkanı Mişat Nehir ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Mehmet Kılıçlar ve ekibine başarılar diledi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz