Son Dakika
22 Mayıs 2018 Salı

Atatürk’ü vefatının 76. yılında özlemle anıyoruz…

10 Kasım 2014 Pazartesi, 00:15

Cumhuriyetin kurucusu, bağımsızlığın mimarı Mustafa Kemal Atatürk’ ü ebediyete intikalinin 76’ıncı yılında özlemle, sevgiyle ve saygıyla anıyoruz…
Asya Medya (96.2 Asya Radyo ve Asya Gazetesi) olarak Atatürk’ün, Kurtuluş Savaşı’ndaki başarıları, öngörüleri, eserleri ve inkılaplarıyla tarihin akışını değiştiren büyük liderler arasında hak ettiği yeri aldığını bir kez daha tüm dünyaya haykırmak istiyoruz.
“Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ileriyi görme yeteneği, askeri dehası, olağanüstü devlet adamlığı ve kısa sürede Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş medeniyetler seviyesine yükseltmesi ile büyük bir lider olduğunu ispatlamıştır. 10 Kasım, milletimiz için Atatürk’ü anma günü olduğu kadar, aynı zamanda O’nun ideallerini gerçekleştirme konusundaki kararlılığı gösterme günüdür.
Milletimiz hiçbir zaman Atatürk’ü unutmamıştır ve unutmayacaktır. Bağımsızlık savaşımızın önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk sonsuza kadar milletimizin günlünde yaşayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle yurdumuzun kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha minnet, rahmet ve şükranla anıyorum.”
Tamer Kerimoğlu
Asya Medya
(96.2 Asya Radyo ve Asya Gazetesi)
İmtiyaz sahibi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz