Son Dakika
19 Ocak 2018 Cuma

Atatürk caddesine dikkat…

09 Aralık 2009 Çarşamba, 10:20
Atatürk caddesine dikkat…

CHP’li meclis üyesi Hikmet Bilgin,  Atatürk Caddesi’ nin önemine dikkat çekti…Antakya Belediye Meclisinin CHP’li üyesi mimar Hikmet Bilgin, meclisin 08-12-2009 tarihindeki toplantısı sonrasında gündem dışı konuşma yaparak şehir içi trafiğe değindi.
Atatürk caddesinin ilimizin vizyonunda önemli yeri olduğunu hatırlatan Hikmet Bilgin, bu caddenin tek yöne düşürülerek kente gelenlerin Fatih Caddesi ve Adnan Menderes Caddesinden geçmeye zorlanmalarının üzerinde durulması gereken ciddi bir tercih hatası olduğunun altını çizerek “Trafik kurulundaki arkadaşlarımız Atatürk Caddesinin vizyonunu dikkate almak zorundalar.
Kentimize gelen bir turist ya 5 kişi getirir ya da 5 kişi götürür bu bilinç içinde hareket edilmeli” dedi. Hikmet Bilgin’in bu konuşması üzerine kurul üyesi olan Belediye başkan yardımcısı Raci Coşkuner, bu konu üzerinde itirazlar olduğunu değerlendirilebileceğini ancak sonucu hakkında bir şey söylemenin mümkün olmadığının altını çizerek ”Kurul sonuçta en doğru kararı verecektir” açıklamasında bulundu.
Belediye başkan vekili Aytaç Kınay da, Vali LEKESıZ’in Atatürk Caddesinin “ Prestij caddesi” olması noktasında özel bir ilgisi olduğunu söylemekle yetindi.  

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz