Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Asya Radyo; Türkiye’de 3.lüğü Hatay’a kazandırdı…

28 Şubat 2016 Pazar, 23:43

Hatay’da yıllardır yayın yapan 96.2 Asya Radyo gün geçmiyor ki yeni bir başarıya imza atmasın… Yaptığı programlar, rengârenk yayın akışı ve canlı yayınlarıyla Hatay’ın en çok dinlenen radyosu olma özelliğini taşıyan Asya Radyo ülke genelinde de bunu kanıtladı. Bilindiği üzere Hatay’da 96.2 frekansı yanısıra tüm Türkiye’de asyaradyo.net internet adresinden de yayın yapan Asya Radyo her geçen gün dinleyici sayısını katlayarak arttırıyor.

Asya Radyo; Hatay’ı Türkiye’de başarıyla temsil etti…

Gerek yurtiçi, gerekse de yurtdışında Asya Radyo’ya her geçen gün on binler teveccüh gösteriyor… Geçtiğimiz hafta içerisinde toplamda 156 yerel radyonun yayın yaptığı Türkiye’nin en saygın canlı yayın platformlarından biri olan YAYINDAKiLER.COM’ da Hatay Asya Radyo 3. sıraya yerleşti. Başarısından dolayı Asya Radyo’yu ilk tebrik edenler arasında platform başkanı Osman Temiz oldu ve “Başta imtiyaz sahibi Tamer Kerimoğlu olmak üzere 96.2 Asya Radyo’nun tüm çalışanlarını tebrik ederim” dedi.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan yılların başarılı radyocusu aynı zamanda Asya Radyo ve Asya Gazetesi imtiyaz sahibi Tamer Kerimoğlu; Bu başarı tüm Hatay’ın diyerek zaferini tüm Hataylılara ithaf etti.

Kerimoğlu; değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi:

“TEŞEKKÜRLER HATAY!..

TÜRKİYE GENELİ 156 YEREL RADYONUN YAYIN YAPTIĞI ALANININ EN SAYGIN CANLI YAYIN PORTALI YAYINDAKiLER.COM SIRALAMASINDA 96.2 HATAY ASYA RADYO’ YU 3. SIRAYA TAŞIDIN…

Gerek Hatay’dan, gerek şehir dışından, gerekse de yurtdışından BİZİ DİNLEYEN DESTEKLEYEN TÜM DOSTLARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER…”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz