Son Dakika
18 Eylül 2018 Salı

Asfaltlama Tamamlandı…

18 Ekim 2011 Salı, 08:56
Asfaltlama Tamamlandı…

Antakya Belediyesi Fen ışleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri, kent genelinde alt yapı sorunu çözüme kavuşturulan bölgelerde asfaltlama faaliyetlerini sürdürdüğü bildirildi.
 
Antakya Belediyesi Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, ekiplerin, yürüttüğü çalışmaların sonucunda Cumhuriyet Caddesi, öğretmenevi önünden başlayarak TEDAş Müdürlüğü’ne kadar olan bölgede asfaltlama çalışması gerçekleştirdiği belirtildi. Bölgede asfalt çalışması öncesinde yağmur suyu, kanalizasyon ve doğal gaz hattı gibi tüm alt yapı faaliyetlerini daha önce tamamladığı, bu çalışmaların tamamlanmasının ardından Belediye Fen ışleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından caddenin asfaltlanmasını da gerçekleştirildiği ifade edildi. 3 Mahalle Ve 60 Sokağın Alt Yapı Sorunununa çözüm Açıklamada, Antakya Belediyesi Su ve Kanalizasyon ışlerine bağlı ekiplerin, kentin doğu yakasında bulunan, üç ayrı mahalle ve 60 sokağın kanalizasyon ve yağmur suyu sorununu kökten çözüme kavuşturacak çalışmaları hızla sürdürdüğü belirtildi.

 

 

Bölgedeki Hacı ömer Alpagot, Orhanlı ve Haraparası Mahallesini ve 60 sokağı kapsayan kanalizasyon çalışmalarının devam ettiği, toplam uzunluğu 2 bin 300 metreyi bulan çalışmalar kapsamında ekiplerin, Yavuz Selim Caddesi üzerinde daha önce Girne Köprüsü ile Kılıçoğlu Petrol arasında bulunan caddenin sağ şeridinde yağmur suyu ve kanalizasyon çalışmalarını da tamamladığı kaydedildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz