Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Arıtma Kokusuna Son…

24 Mart 2009 Salı, 09:42
Arıtma Kokusuna Son…

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı şentürk, seçilmesi halinde 4 mahalle için sorun oluşturan 4 mahallenin kanayan yarası haline gelen arıtma tesisi konusunu kökten çözeceğini söyledi.
 
Göreve gelmesi durumunda Arıtma tesisi sorununa hemen el atacaklarını anlatan şentürk,“Arıtma tesisisin sizlere ne kadar sorun yarattığını, hayatınızı çekilmez hale getirdiğini biliyorum. Göreve geldiğimde Arıtma tesisi üzerinde çalışmalar yaptıracağım. Eğer bu koku sorununu çözemezsek temelli kapatacağım” dedi.
 
Hayvan barınağı burada olmaz Mahalle sakinlerinin hayvan barınağı ile ilgili sorunlarını da dinleyen şentürk, “Mahalle ortasında hayvan barınağı olmaz. çünkü buraya getirilen hayvanlar zaten sağlıklı olan hayvanlar değil. Bizim dönemimizde hayvan barınağını şehrin dışına yapmıştık. çünkü insanlarımızı rahatsız edeceğini biliyorduk. Bu sorunu da kökten çözeceğiz” dedi. şentürk daha sonra Akdeniz Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yeni binasını Dernek Başkanı Mehmet Sultanoğlu ile birlikte açtı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz