Arınç’tan Üniversite Ziyareti…

17 Ocak 2011 Pazartesi, 10:25
Arınç’tan Üniversite Ziyareti…

Mustafa Kemal üniversitesi Prof.Dr. Hüsnü Salih Güder devlet bakanı ve başbakan yardımcısı Bülent Arınç’ı ağırladı

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Hatay Valisi Celalettin Lekesiz ve Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile birlikte Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder’i makamında ziyaret etti.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Rektör Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder’i tebrik ederek; “Mustafa Kemal üniversitesine önemli katkılar yapacağınıza, üniversitenin öğrenci ve eğitim kapasitesini artırarak Türk eğitimine büyük katkılar sağlayacağınıza inanıyorum.”dedi.

Rektör Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı üniversitede ağırlamaktan duyduğu kıvancı belirterek; “Devletimizin bize tanımış olduğu haklar çerçevesinde, bireylerin Anayasa ve yasalardan doğan haklarına saygılı olarak,vatandaşlarımızın, öğrencilerimizin fikrini, düşüncesini ve inancını rahatça yaşayabileceği özgür bir üniversite olması için elimizden geleni yapacağız.”dedi. Ayrıca öğrenci kapasitesini mevcut eğitim kalitesini geliştirerek arttırmayı hedeflediklerini belirtti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz