Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Antrenörlere Seminer…

24 Mayıs 2010 Pazartesi, 17:22
Antrenörlere Seminer…

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Hatay şubesi tarafından 21 Haziran 2010 Pazartesi günü yapılacak olan ve ilimizin tüm futbol antrenörlerine yönelik eğitim semineri ile ilgili hazırlıklar başladı.

TüFAD Hatay şube Başkanı Yaşar Düzen, amaçlarının tüm antrenörlere ulaşarak eğitim seminerini en üst düzeyde gerçekleştirmek olduğunu belirtti.

TüFAD’ın Hatay genelinde futbolun iki önemli ismine görev verdiğini ifade eden Düzen “Antakya’da Bekir ınan, ıskenderun’da Ayhan Dik, bu konularda bizlere danışmanlık yaparak yardımcı olacaklardır.

Yapılacak seminerde yapılacak uygulamalar ile hatasız, kusursuz ve tüm antrenörleri eşit hizmeti amaçlıyoruz. Danışmanlarımızın yönlendireceği her konuya olumlu yaklaşım içinde olacağız” dedi.

Coşar ve Pamukçu aktif görevli…

Bu arada 21 Haziran tarihinde ıskenderun’da yapılacak olan TüFAD eğitim seminerinde iki teknik adama görev verilecek. TüFAD Hatay şubesi Başdanışmanı Bekir ınan, kaleci antrenörlüğü konusunda Mehmet Coşar’a sorunlar ve çözüm önerileri konusunda da Mehmet Pamukçu’ya görev verilerek bu iki antrenörünü sunum yapacağını açıkladı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz