Son Dakika
25 Eylül 2018 Salı

Antrenmanlar Başlıyor

15 Eylül 2011 Perşembe, 10:27
Antrenmanlar  Başlıyor

Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi’nin yeni takımı Homend Antakya Belediyespor’un genel menajeri Mahmut Denk, ABD’li oyuncu Crystal Smiş’in haftaya, diğer yabancıların ise ekim ayının ilk haftasında antrenmana başlayacaklarını söyledi.
Denk, yaptığı açıklamada, yaklaşık bir aydır hazırlık çalışmalarını Yayladağı ilçesinde ormanlık alanda kros, Antakya Spor Salonu’nda da teknik ve taktik çalışmayla sürdürdüklerini kaydetti. Bugün öğleden sonra komşu takım Ceyhan Belediyespor ile özel maç yapacaklarını ifade eden Denk, şöyle devam etti:
”4’ü ABD’li toplam 10 yeni oyuncuyla yeni sezon için iyi bir ekip hazırladık. Antrenörümüz Levent Deringöl, 2 oyuncu daha transfer etmeyi düşünüyor. Yönetimin bilgisinde bunu gerçekleştireceğiz. ABD’li oyuncu Crystal Smiş haftaya, diğer yabancılar ise ekim ayının ilk haftasında bizimle antrenmanlara başlayacaklar. BOTAş Spor’un Adana’da geleneksel olarak düzenlediği ve 8 takımın bulunacağı BOTAş CUP’a katılarak maç eksikliğini gidereceğiz. Taraftarlarımız hiçbir endişeye kapılmasın. Ligde kendimizi hissettireceğiz.”
Denk, 21 Eylül çarşamba günü ıstanbul’da sponsor kuruluş ”HOMEND” in tanıtım toplantısına katılacaklarını da sözlerine ekledi.
 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz