Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Antakyalılar Doyasıya Eğlendi…

03 Ocak 2011 Pazartesi, 10:34
Antakyalılar Doyasıya Eğlendi…

Antakyalılar yeni yılı farklı mekânlarda eğlenerek “Merhaba” dediler.Ottoman Palace, Antakya şehir kulübü, Anadolu Restaurant, Savan Otel, Mado ve Antik Han Balo kokteyl konser salonunu dolduran vatandaşlar, gönüllerince eğlenerek, sevdikleriyle yeni yılı karşıladılar.
 
Antakya’nın eğlence mekânların başını çeken Ottoman Palace’de Fasıl Meşk Grubu birbirinden güzel TSM şarkılarıyla misafirlerin beğenisini kazandı. Oryantal Merve birbirinden güzel danslarıyla misafirleri coşturdu ve son olarak Ahmet Selçuk ılkan ve şov Orkestrası (Son Romantikler) geceye damgasını vurdu.
 
 Antik Han Balo kokteyl konser salonunda yerel sanatçılar şemi Döğüncü, Cumali Yıldız, Hanifi Yaman ve piyanist Bülent Yılmaz sahne aldı. Mado da ise canlı fasıl grubu, Orkestra Cazgır, Solist Metin ve oryantal Gamze sahne aldı. Mado’nun ikinci salonunda ise Dj özgür ve ıbrahim Kaşdaş eşliğinde gençler sabaha kadar eğlendi.
 
Eğlence yerlerinde, büyük bir coşkuyla yeni yılı karşılayan vatandaşlar 2011’den çok şey beklendiğinin adeta sinyallerini verdiler.2010’u bir kabul olarak nitelendiren Antakyalılar 2011 yılının çok daha iyi olacağının inancında olduklarını dile getirdiler.
 
EMNıYET SABAHA KADAR GöREVDEYDı
 
Hatay Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yılbaşı gecesinde halkın huzur ve güvenliği noktasında aralıksız görev yaptı ve Antakya halkı yılbaşına huzurlu ve neşe içerisinde girdi.

ıSKENDERUNLULAR YENı YILI çOşKUYLA KUTLADI

ıskenderun 2010 yılına elveda, yeni yıla merhaba derken yine coşku doruğa çıktı. Maddi durumu el verdiği kadar yılbaşı gecesini dışarıda kutlamak isteyen ıskenderunlular için tercihler bu yıl daha fazlaydı.
 
ZEYNEP MANSUR COşTURDU
Yılbaşı gecesine aylar önceden hazırlanan ıSOS Otel ise Zeynep Mansur konseriyle 2011 yılına merhaba dedi. Oldukça kalabalık olan otelde eğlenmeye gelenler Mansur’un şarkılarıyla kendilerinden geçerek 2011 yılına merhaba dediler.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz